M A N D A R I N

Lūdzu, uzgaidiet ielādi

Priekšielādētāja ielāde Atcelt.

Starptautiskā vasaras nometne MANDARIN

Categories: Age: 6-10 Years
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

Nometne notiks viesnīcā Lielupe by Semarah 4* klusā Jūrmalas rajonā, meža ielokā un 400 metru attālumā no Baltijas jūras.
Tikai 16 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga".
Mēs esam viegli sasniedzami no jebkuras Latvijas pilsētas vai lidostas/autobusu stacijas.

Klasisku pieeju un unikālu mūsdienu metožu kombinācija: Pozitīvā disciplīna, EAL, Montessori Cosmic Education (Integrēta pieeja atbildīgai attieksmei pret cilvēku un dabu), palīdz apgūt angļu valodu.

Mūsu profesionālā pieredze ļauj ne tikai padarīt Starptautisko nometni Mandarin aizraujošu ceļojumu jūsu bērnam, bet arī lielisku mācību pieredzi.
Ikdienā esam kopā ar bērniem, zinot viņu intereses. Tāpēc nometnes programma ir balstīta uz praktisko pieredzi.

Maksimālais bērnu skaits vienas sesijas laikā ir 25. Tas ļaus mums atrast atslēgu katram bērnam .
Darbības iekštelpās, uzdevumi, spēles, meistarklases, pastaigas pie jūras ļauj bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem pavadīt laiku interesanti un mērķtiecīgi.
Augļi un ūdens ir pieejami visu dienu.
Jūs saņemsiet video un foto materiālus par sava bērna dienu nometnē. Nometnes laikā vecākiem ir pieejams atbalsts telegrammā. Komanda izveidos īsu video par 5 dienam nometnē.
Maksimālais bērnu skaits vienā sesijā ir 25 cilvēki.

Papildus skolotājam bērnus visas dienas garumā pavadīs skolotāja palīgs.
Mēs izvēlēsimies Jums ērtākos maksājuma veidus
Īpašais piedāvājums no viesnīcas Semarah Hotel Lielupe – nometnes viesiem ir 20% atlaide, lai jūs varētu veltīt laiku arī sev.

Ierašanās datumi:

  • 8.07/15.07/22.07.24

Nometnes tēma
Tēmas:

  • 8.07 – 12.07 Laika mašīna
  • 15.07 - 19.07 Supervaroņi
  • 22.07 - 26.07 Zaļā planēta

Vecums: No 6 līdz 10 gadiem
Vieta: Jurmala (Bulduri), Latvia

Klasisku pieeju un unikālu mūsdienu metožu kombinācija: Pozitīvā disciplīna, EAL, Montessori Cosmic Education (Integrēta pieeja atbildīgai attieksmei pret cilvēku un dabu), palīdz apgūt angļu valodu.

Show More

What Will You Learn?

  • Indoor activities, quests, games, master classes, in the combination of walks by the sea allow children from 6 to 10 years old to spend time equally interesting and with purpose.
  • This is the environment where the language barrier will disappear from the first day even for those who didn't know the language at all.
  • Dzimtā valoda var iesaistīties kultūras apmaiņas pasākumos, piemēram, stāstos, mūzikā vai ēdiena gatavošanas sesijās, bagātinot savu pieredzi un veicinot starpkultūru izpratni. Dodieties valodu un piedzīvojumu ceļojumā mūsu aizraujošajā starptautiskajā nometnē!
lvLatvian
X