M A N D A R I N

Please Wait For Loading

Preloader Loading Cancel.

Sīkdatņu politika

  You Here!
 • Home
 • Sīkdatņu politika

Redakcija: v1

Pēdējo izmaiņu veikšanas datums: 26.04.2024

SĪKDATŅU POLITIKA

SIA Montessori Institute Latvia ciena Jūsu privātumu un apņemas to sargāt atbilstoši šai sīkdatņu politikai (turpmāk – Sīkdatņu politika). Šīs Sīkdatņu politikas mērķis ir sniegt Jums informāciju par to kādas sīkdatnes un kādam nolūkam izmanto SIA Montessori Institute Latvia tīmekļa vietne, kā arī informēt Jūs par Jūsu tiesībām un pienākumiem.

Apstrādājot personas datus SIA Montessori Institute Latvia ievēro Latvijas Republikas spēkā esošos normatīvos aktus, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula), kā arī citus normatīvos aktus privātuma un personas datu apstrādes jomā.

SIA Montessori Institute Latvia ir tiesīga veikt izmaiņas vai papildinājumus šajā Sīkdatņu politikā, publicējot Sīkdatņu politikas aktuālo versiju SIA Montessori Institute Latvia tīmekļa vietnes sadaļā Sīkdatņu politika. 

SĪKDATNES UN TO SNIEGTAIS LABUMS JUMS

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras pārlūkprogramma saglabā Jūsu ierīcē (piemēram, datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā) tīmekļa vietnes pārlūkošanas laikā. Tās tiek plaši izmantotas, lai tīmekļa vietnes spētu darboties vai arī darbotos labāk un efektīvāk.

 • Mūsu sīkdatnes mums, piemēram, palīdz:

nodrošināt tīmekļa vietnes darbu atbilstoši Jūsu gaidītajam

atcerēties Jūsu iestatījumus apmeklējuma laikā un starp apmeklējumiem

uzlabot vietnes darbības ātrumu/drošību

personalizēt mūsu vietni, lai palīdzētu Jums ātrāk saņemt  nepieciešamo

nepārtraukti uzlabot mūsu vietni ērtākai lietošanai

padarīt mūsu mārketingu efektīvāku (palīdzot mums piedāvāt krietni piemērotāku  mārketinga saturu)

VAIRĀK PAR SĪKDATNĒM, KURAS IZMANTOJAM

Bez Jūsu piekrišanas mēs iestatām tikai tādas sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai mūsu vietne darbotos. Mēs neiestatīsim citas sīkdatnes, ja vien Jūs tās neiespējosiet. Informāciju par to, kā kontrolēt sīkdatņu uzstādījumus, skatīt zemāk sadaļā „Kā pārvaldīt sīkdatnes”.

Jūs varat precīzi redzēt, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, sīkdatnes nosaukumu, kategoriju, mērķi un saglabāšanas periodu sīkdatņu banerī mūsu vietnē, kuru varat atvērt pat tad, ja tas reiz tika aizvērts, noklikšķinot uz pogas „Sīkdatņu iestatījumi” mūsu tīmekļa lapas apakšā.

Katra sīkdatne, kuru mēs izmantojam, tiek iedalīta kategorijās pēc tās veida, puses un nolūka. Piemēram, sīkdatne tiek iedalīta kā pastāvīga, pirmās puses, funkcionalitātes sīkdatne. Sīkāks skaidrojums par kategorijām (pēc veida, puses un nolūka) ir redzams zemāk.

IEDALĪJUMS PĒC VEIDA:

Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes: „sesijas” sīkdatnes un „pastāvīgās” sīkdatnes. Šāds iedalījums palīdz iestatīt un ieviest ievietoto sīkdatņu saglabāšanas periodus.

 • Sesijas sīkdatne

Sesijas sīkdatne tiek izmantota katru reizi, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Mēs izmantojam šāda veida sīkdatnes, lai sasaistītu Jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē, un katra sesijas sīkdatne pastāvēs tikai pārlūkprogrammas darbības sesijas laikā, kurai beidzoties, beigsies arī sīkdatne. Katra pārlūkprogrammas sesija sāksies, kad atvērsiet pārlūkprogrammas logu, un beigsies, kad to aizvērsiet. Pēc Jūsu apmeklējuma beigām mūsu vietnē visas sesijas sīkdatnes tiek dzēstas.

 • Pastāvīgā sīkdatne

Pastāvīgā sīkdatne ļauj atcerēties Jūsu uzstādījumus vai darbības vietnē. Tās dzīvescikls ir ilgāks nekā sesijas sīkdatnei, un tas ilgst sīkdatnē noteikto laika posmu (tas dažādām sīkdatnēm būs atšķirīgs). Šāda veida sīkdatne netiks dzēsta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammas logu, tā tiks saglabāta Jūsu ierīcē. Tā tiks aktivizēta katrreiz, kad Jūs apmeklēsiet tīmekļa vietni, kas veidojusi šo konkrēto pastāvīgo sīkdatni.

IEDALĪJUMS PĒC PUSĒM:

Mēs izmantojam divu veidu sīkdatnes, kas pazīstamas kā „pirmās puses” sīkdatnes un „trešās puses” sīkdatnes. Šāds iedalījums palīdz noteikt, kam vēl būs pieejama informācija, kuru apkopo ievietotā sīkdatne.

 • Pirmās puses sīkdatne

Pirmās puses sīkdatni esam izveidojuši mēs vai to ir izveidojuši mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji mūsu vārdā. Šīs sīkdatnes palīdz sniegt labāku pieredzi Jums un uzturēt sesiju atvērtu, piemēram, pārlūks spēj atcerēties galveno informāciju, piemēram, valodas uzstādījumus, ar kuru saturu esat iepazinies un nospiedis pogu “Aizvērt” vai “Piekrītu”, vai Jūs esat piekritis sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu, utml.

Pirmās puses sīkdatne ir lasāma tikai tad, kad apmeklējat mūsu domēnu.

 • Trešās puses sīkdatne

Trešās puses sīkdatni izveido cits uzņēmums, kas nav mūsu. Reizēm mēs izmantojam šādas sīkdatnes vai citus izsekošanas mehānismus, iekļaujot trešo personu nodrošinātus produktus mūsu vietnē, lai apkopotu mums nepieciešamos darbību datus un tādus datus, kas nepieciešami mārketinga nolūkos. Šādā gadījumā trešās puses arī saņem informāciju no šādām sīkdatnēm vai citiem izsekošanas mehānismiem, un tās, iespējams, var izmantot to saviem mērķiem, t.sk. apkopojot, iespējams, vairāk informācijas, nekā mēs esam pieprasījuši mūsu mērķiem.

Savā tīmekļa vietnē sīkdatņu banera aprakstā mēs esam norādījuši, kādiem nolūkiem mēs izmantojam šādas sīkdatnes vai citus izsekošanas mehānismus. Tomēr trešās puses darbības un nolūki, kādos tie varētu izmantot informāciju no šīm sīkdatnēm vai izsekošanas mehānismiem, ir pakļauti viņu pašu privātuma politikai. Iesakām pārskatīt katras mūsu trešās puses konfidencialitātes politiku. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics, un vairāk informācijas varat atrast, nospiežot uz šīs saites: https://policies.google.com/technologies/partner-sites.

IEDALĪJUMS PĒC NOLŪKA:

Lai palīdzētu Jums saprast sīkdatnes, mēs esam katru no tām iedalījuši kādā no šīm grupām:

 • Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai mūsu vietne darbotos un ļautu Jums tajā pārvietoties un izmantot mūsu vietnes funkcijas. Piemēram, lai nodrošinātu ātru un efektīvu lapas ielādi, lai izvēlētie vienumi un ievadītie dati nepazustu, pārvietojoties starp mūsu vietnes lappusēm pārlūkošanas sesijas laikā. Bez absolūti nepieciešamajām sīkdatnēm nedarbosies konkrēta mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitāte, kā arī mūsu tīmekļa vietne nevarēs darboties tik vienmērīgi, kā tai vajadzētu. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības mūsu vietnē vai pārējā internetā.

 • Analītikas sīkdatne

Analītikas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, un palīdz uzlabot tās darbību. Piemēram, darbības sīkdatnes var parādīt visbiežāk apmeklētās lapas, ilgumu, kas pavadīts, apskatot lapu, un atvērtos rakstus, kā arī palīdz reģistrēt jebkādas grūtības saistībā ar lapu. Šīs sīkdatnes izseko Jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē, tomēr tās apkopo informāciju tādā veidā, kas neidentificē Jūs tiešā veidā. Mēs atļaujam trešajām pusēm izmantot analītiskos sīkfailus, lai saprastu, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes, lai mēs varētu tās uzlabot, un trešās puses varētu izstrādāt un uzlabot savus produktus, kurus tās var izmantot vietnēs, kuras nepieder vai nepārvalda SIA Montessori Institute Latvia. Piemēram, tos izmanto, lai apkopotu informāciju par apmeklētajām lapām un to, cik klikšķu nepieciešams uzdevuma veikšanai. Mēs izmantojam dažus analītikas sīkfailus reklamēšanai. Analītikas sīkdatnes nevāc nekādu informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības pārējā internetā.

 • Funkcionalitātes sīkdatne

Funkcionalitātes sīkdatnes atbalsta īpašu interaktīvo funkcionalitāti, sniedzot Jums pievienoto vērtību, bet mūsu vietne joprojām var darboties arī bez tās. Funkcionalitātes sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu izvēles (piemēram, valoda vai Jūsu atrašanās reģions) un nodrošināt sniegtajam pakalpojumam uzlabotas un krietni personiskākas iezīmes. Piemēram, pielāgojiet noteiktu tīmekļa lapu (teksta lielumu, fontus un citas lapu daļas, kuras varat pielāgot), nodrošiniet citu Jums nepieciešamo funkcionalitāti (piemēram, skatieties videoklipu) un atcerieties, vai esat jau iepriekš apmeklējis mūsu vietni, lai Jums neattēlotos ziņojumi, kas paredzēti pirmreizējiem apmeklētājiem. Šīs sīkdatnes nevāc nekādu informāciju mārketinga nolūkos un neizseko Jūsu darbības mūsu vietnē vai pārējā internetā.

 • Mārketinga sīkdatne

Mārketinga sīkdatnes izmanto, lai piedāvātu reklāmas, kas ir atbilstīgākas Jums un Jūsu interesēm, lai ierobežotu vienas un tās pašas reklāmas attēlošanas reižu skaitu un lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti, izsekojot Jūsu veiktos klikšķus. Iespējams, ka reklāma netiks attēlota mūsu vietnē, bet tā var tikt parādīta citviet, pat pēc mūsu vietnes atstāšanas brīža. Šīs sīkdatnes vāc informāciju mārketinga nolūkos un izseko Jūsu darbības ne tikai mūsu vietnē, bet arī pārējā internetā.

KĀ PĀRVALDĪT SĪKDATNES

Sīkdatņu priekšrocības varat mainīt jebkurā laikā, šīs lapas apakšā noklikšķinot uz pogas „Sīkdatņu iestatījumi”. Pēc tam Jūs varat pielāgot iestatījumu, atzīmējot vai noņemot atzīmi no pieejamajām izvēles rūtiņām, pēc tam noklikšķinot uz „Piekrist atzīmētajam” vai „Piekrist visiem”. Lai iestatījumi stātos spēkā, iespējams, Jums būs jāatjauno lapa.

Jūs varat arī kontrolēt analītikas sīkdatņu, funkcionalitātes sīkdatņu, mārketinga sīkdatņu izmantošanu, pielāgojot savus pārlūka iestatījumus.

Uzziniet, kā pārvaldīt sīkdatnes populārākajās pārlūkprogrammās:

Lai iegūtu informāciju par citām pārlūkprogrammām, apmeklējiet pārlūkprogrammas  izstrādātāja vietni.

Lai atteiktos no Google Analytics izsekošanas visās vietnēs, apmeklējiet vietni  http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

en_USEnglish
X